Cena: 2999

Kategoria: Skutery

Producent:

⚡NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA!!!Skutery elektryczne zamówione od poniedziałku do piątku do godziny 10:00, wysyłane są jeszcze tego samego dnia.Po godzinie 10:00 zamówienia wysyłane są w następnym dniu roboczym.Czas realizacji 24 godziny. W wyjątkowych sytuacjach – maksymalnie 36 godzin.⚡EUROPEJSKA HOMOLOGACJA DROGOWAPozwala legalnie poruszać się po drogach publicznych. Dzięki niej można zarejestrować oraz ubezpieczyć pojazd od OC i AC ponieważ spełnia wszystkie wymagania każdego towarzystwa ubezpieczeniowego.⚡DOSTARCZAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU!Masz pytania dotyczące skutera elektrycznego ?☎ Biuro obsługi klienta:95 30 70 391☎ Dział handlowy:95 30 70 392☎ Serwis:95 30 70 393POSEZONOWA WYPRZEDAŻ UŻYWANYCH SKUTERÓW ELEKTRYCZNY BILI BIKE 500Firma Bili Bike jest największym producentem skuterów elektrycznych na terenie Polski!Środek transportu, jakim jest skuter elektryczny cechuje przede wszystkim ekologia (brak produkcji spalin), ekonomia (niski koszt jazdy, 2zł/100km), modny design i wygoda!Od teraz dojazdy do pracy, szkoły, sklepu, czy wycieczki poza miasto staną się dla Ciebie czystą przyjemnością!W naszej ofercie znajdziesz skutery elektryczne (wśród nich nasz modele: Bili Coco, Cobra, Chopper, Hawk, Miku Max, Leo i wiele więcej), skutery elektryczne trójkołowe, skutery elektryczne inwalidzkie.Nasz skuter wyróżnia się z pośród innych skuterów bardzo wydajną baterią 48V 20Ah, super mocnym silnikiem 500W oraz wytrwałą konstrukcją ramy i wszystkich podzespołów.• Dystans do przejechania do 60 km.• Maksymalne obciążenie – 150 kg.• Prędkość od 25 km./h do 35 km./h / możliwość regulacji• Zasilanie pod ładowanie 220-230 V• Czas ładowania około 6 godzin• Wyposażenie standardowe w cenie (światła przód LED, bieg wsteczny, wzmocnione siodełko, klakson)Skuter BILI BIKE 500 świetnie sprawdza się w wypożyczalniach w miejscowościach turystycznych pod wynajem.Stan wizualny bardzo dobry, skutery w pełni sprawne po serwisie.Nasz skuter posiada wszystkie wymagane certyfikaty które umożliwiają korzystanie z niego zgodnie z przeznaczeniem jak i również jest dopuszczony do obrotu w UE.Faktura: faktura VATUszkodzony:

Skutery elektryczne z europejską homologacją drogową

Szukasz ekologicznego i ekonomicznego środka transportu? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Skutery elektryczne Bili Bike 500 to nie tylko modny design i wygoda, ale także spełnienie norm europejskiej homologacji drogowej.

Natychmiastowa wysyłka

Zamówienia skuterów elektrycznych Bili Bike 500 złożone od poniedziałku do piątku do godziny 10:00, są wysyłane jeszcze tego samego dnia! Realizacja zamówienia trwa zaledwie 24 godziny, a w wyjątkowych sytuacjach maksymalnie 36 godzin. Dzięki temu szybko możesz cieszyć się swoim nowym środkiem transportu.

Cechy skutera Bili Bike 500

Nasz skuter wyróżnia się wydajną baterią 48V 20Ah, mocnym silnikiem 500W oraz solidną konstrukcją ramy i podzespołów. Zasięg do 60 km, maksymalne obciążenie 150 kg, prędkość regulowana od 25 km/h do 35 km/h, to tylko część jego zalet. Dodatkowo, standardowe wyposażenie w cenie to światła LED, bieg wsteczny, wzmocnione siodełko oraz klakson.

Dostarczamy na terenie całego kraju

Nie musisz martwić się o transport! Dostarczamy skutery elektryczne Bili Bike 500 na terenie całego kraju. A jeśli masz pytania dotyczące produktu, nasz dział obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji pod numerem 95 30 70 391.

Skutery elektryczne od Bili Bike

Podobne artykuły